Karnisze metalowe w aranżacji wnętrza – sklepy

wnętrze domu

Jeżeli chcesz podkreślić wyjątkowy charakter swojego wnętrza, zwróć uwagę na wybór odpowiedniego, dopasowanego do okna karnisza metalowego. Tej kwestii nie warto lekceważyć, właśnie takie detale przesądzają o tym, że aranżacja prezentuje się w sposób elegancki i stylowy. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę, dobierając karnisz metalowy do aranżacji wnętrza.

Karnisz metalowy jako element dekoracji okna

Tanie karnisze metalowe należą obecnie do najczęściej wybieranych przez Polaków. Wiąże się to z faktem, że są one zarówno bardzo funkcjonalne, jak i estetyczne. W sklepach dostępnych jest bardzo wiele rodzajów karniszy metalowych. Możemy zdecydować się po prostu na bardzo elegancki, klasyczny gładki karnisz o wysokim połysku – sprawdzi się on we wszystkich nowoczesnych wnętrzach. Opcji jest jednak o wiele więcej, metal nie musi przecież być gładki – bardzo ciekawy efekt daje zastosowanie metalu prążkowego lub łączenie metalu z innymi materiałami, na przykład drewnem.

Wybieramy karnisz metalowy o odpowiednich parametrach dla naszych potrzeb

Oczywiście, pamiętajmy o tym, że przy zakupie karnisza metalowego musimy zwracać uwagę nie tylko na względy estetyczne – bardzo ważne są również jego wymiary. Jest oczywiste, że karnisz musi być dostosowany pod względem długości do wymiarów okna, warto również zwrócić uwagę na średnicę drążka. Jeśli nasze okna są niewielkie, zamierzamy wieszać jedynie lekkie firanki, sprawdzi się zakup karnisza o niewielkiej średnicy drążka (np. 16 mm). Jeżeli jednak posiadamy duże okna, a w planach mamy wieszanie ciężkich, grubych zasłon, powinniśmy zdecydować się na drążek o większej średnicy – około 25 mm.

Ten wpis został opublikowany w kategorii przemysł i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *